English

Zall-Herr, dy personat e komandës shoqërojnë dasmën me breshëri armësh

Tiranë, 9 nëntor NOA - Dy persona të komandës të Zall-Herrit në Tiranë shoqërojnë një dasmë me të shtëna armësh, shoqërohen në polici.

Ngjarja ka ndodhur dje në një lokal në Zall-Herr në Tiranë kur dasmorët kanë dëgjuar të shtëna armësh.

Menjëherë është telefonuar policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjeve.

Pak minuta më pas policia deklaroi se dy personat që kishin qëlluar në ajër me automatik ishin të komandës.

Ata u shoqëruan menjëherë në komisariat ku dhe u morën në pyetje.

k.k/NOA

KOMENTE