English

Shkodër, arrestohet 29-vjeçari, shiste drogë

Shkodër, 13 nëntor NOA - Një 29-vjeçar është arrestuar nga policia sot pasi akuzohet për "shitje dhe shpërndarje të lëndëve narkotike".

Beldar Zogla, lindur e banues në lagjen "Ahmet Haxhia", Shkodër, u arrestua nga policia pasi dy ditë më parë në lagjen "Q.Stafa", Shkodër, iu largua shërbimeve të komisariatit të policisë, duke hedhur në tokë 6 gram lëndë narkotike cannabis sattiva.

Sipas policisë ai ka qenë person i shpallur në kërkim nga antidroga.

Forcat e policisë lokalizuan vendndodhjen e 29-vjeçarit paraditen e sotme duke kryer dhe arrestimin e tij ndërsa.

k.k/NOAÂ

Â

KOMENTE