English

Reagon PS: Gratë dhe vajzat dhunohen nga burracakë si Sali Berisha

Tiranë, 29 nëntor NOA - Menjëherë pas deklaratës së kryeministrit Sali Berisha dhënë sot ku ai theksoi se ka bërë detyrën e tij morale ndaj akteve të turpshme të kreut të PS-së Edi Rama, ka reaguar Partia Socialiste.

Partia kryesore e opozites, me anë të deputetes Ermonela Felaj bëri të ditur se gratë dhe vajzat janë dhunuar dhe dhunohen nga burracakët njësoj se Sali Berisha.

"Sali Berisha të hapë kutitë dhe ti lërë përpjekjet e kota për ti ikur ballafaqimit me të vërtetën duke ngritur akuza të përbindshme që na turpërojnë të gjithëve për njeriun që kemi kryeministër. Gratë dhe vajzat janë dhunuar e vazhdojnë të dhunohen nga burracakë që mendojnë e flasin për to njësoj si Sali Berisha. Ne i themi hap kutitë" deklaroi sot deputetja socialiste Ermonela Felaj.

k.k/NOA

KOMENTE