Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mjaft tension midis Cassanos dhe tifozëve të Sampdorias
English

Mjaft tension midis Cassanos dhe tifozëve të Sampdorias

Itali, 8 dhjetor NOA - Gjendja e lojtarit barez Antonio Cassano po bëhet gjithnjë e më e tensionuar në klubin e Sampdorias në veçanti me tifozët e klubit.

Pikërisht në stërvitjen e fundit të Sampdorias një tifoz ka "ngacmuar" lojtarin i cili i është përgjigjur menjëherë duke e sharë atë dhe më pas është nxjerrë jashtë fushës ku po bënte stërvitje nga përgatitësi i tij sportiv.

Më pas ekipi ka patur një mbledhje me drejtuesi e klubit për rreth një orë.

Pas kësaj mledhjeje ka vazhduar stërvitja ku në program ishte një ndeshje midis lojtarëve, ku aty një pjesë e tifozëve kanë filluar të ofendojnë Cassanon dhe ai mjaft i irrituar i është përgjigjur dhe i ka kërcënuar ato me një largim të mundshëm nga ekipi xhenovez.

r.b/NOA

KOMENTE