Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lezhë, e zë epilepsia, mbytet në kanalin me ujë 12-vjeçari
English

Lezhë, e zë epilepsia, mbytet në kanalin me ujë 12-vjeçari

Lezhë, 27 dhjetor NOA - Një 12-vjeçar është gjetur i vdekur në një kanal me ujë, pranë banesës së tij.

Ngjarja ndodhi sot në fshatin Tale të Lezhës kur 12-vjeçari me iniciale M.Ll, ka rënë në kanal ku dhe gjeti vdekjen.

Kalimtarë të rastit konstatuan trupin e të miturit dhe bënë të mundur nxjerrjen e tij nga kanali.

Forcat e policisë mbërritën menjëherë në vendngjarje për të zbardhur rrethanat.

Burime nga policia thanë se i mituri vuante nga epilepsia.

Pak para ngjarjes ai ishte nisur për në dyqan por dyshohet se rrugës e ka zënë sëmundja dhe ka rënë në kanal.

k.k/NOA

KOMENTE