English

Pranga 20-vjeçarit, i shkuli nga qafa varësen e floririt një vajze

Tiranë, 31 dhjetor NOA - I shkul varësen e floririt nga qafa një vajze, prangoset 20-vjeçari.

Ngjarja ndodhi dje në "Bulevardin "Zogu i I-rë" në Tiranë kur Lavdrim Dafku 20-vjeç dyshohet se i ka vjedhur varësen e floririt një vajze.

E reja ka lajmëruar menjëherë policinë për ngjarjen.

Oficerët e policisë së komisariatit nr.3, janë vënë menjëherë në lëvizje për të identifikuar dhe kapur autorin e vjedhjes.

E dëmtuara ka përshkruar të dhënat fizike të autorit duke krijuar dhe identikitin e tij çka ka ndihmuar policinë në zbulimin e autorit.

Vetëm pak orë më pas policia mundi të identifikonte dhe arrestonte të riun.

k.k/NOA
KOMENTE