Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Borxhet, Maradona nxjerr në ankand vëthin me diamante
English

Borxhet, Maradona nxjerr në ankand vëthin me diamante

Buenos Ajres, 5 janar, NOA - Vëthi me diamante i trajnerit të ekipit të Argjentinës, Diego Maradona do të dalë në shitje. Mësohet se vetëm njëri nga gurët e çmuar të këtij vëthi vlen më shumë se 4 mijë euro. Vëthi ka dalë në ankand për të nxjerrë të paktën një pjesë të borxheve që i ka kampionatit italian të futbollit.

Maradona ka qenë në një hotel në Merano të Italisë kur forcat e Guardia di Finanza-s kanë shkuar në dhomën e tij dhe kanë kapur vëthin "magjik". Në fakt, shuma e fituar prej tij është shumë e vogël në krahasim me një borxh prej 36 milionë euro që ai ka akumuluar nga mospagesa e taksave mbi të ardhurat personale.

n.e/NOA

KOMENTE