Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krujë, gruaja denoncon bashkëshortin: Më ka dhunuar 5 vjet resht
English

Krujë, gruaja denoncon bashkëshortin: Më ka dhunuar 5 vjet resht

Krujë, 5 janar NOA - Një 43-vjeçare ka denoncuar bashkëshortin e saj pasi e dhunonte fizikisht dhe psikologjikisht prej 5 vitesh.

Sh.M, nënë e dy fëmijëve është paraqitur ditën e djeshme në ambientet e Komisariatit të Policisë së Krujës ku ka pretenduar se është dhunuar në mënyrë sistematike që prej 5 vitesh fizikisht e psikologjikisht se bashku me dy vajzat e saj nga bashkëshorti i saj, U.M. 40-vjeç.

Fill pas kallëzimit policia plotësoi kërkesë-padinë për lëshimin e Urdhrit të Mbrojtjes, ndërsa materialet iu dërguar për ndjekje Gjykatës së Rrethit Krujë.

k.k/NOA
KOMENTE