Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
PS, Imeraj: Qetësohu Berisha, boll me shpifje
English

PS, Imeraj: Qetësohu Berisha, boll me shpifje

Tiranë, 10 janar NOA - Në një reagim për mediat zëdhënësja e Partisë Socialiste, Armela Imeraj është shprehur sot se Berisha duhet të qetësohet, dhe të mos lëshojë shpifje në adresë të opozitës.

"Qetësohu zoti Berisha. Qeveria e votave të vjedhura të 28 qershorit sot ka përgjegjësinë e përmbytjes që nuk erdhi nga zoti po nga dora e njeriut.

Qetësohu doktor Berisha. E vërteta është e hidhur, po është i vetmi ilaç që sëmundja e pushtetit të korrupsionit të mos mbysë gjithçka pasi mbyti Veriun.

Qetësohu shoku Sali. Asnjë mjet komunist presioni e shpifjeje nuk e shpëton dot varkën e pushtetit tënd që e ka vënë përfund pesha e zullumit" tha Imeraj.

k.k/NOA

KOMENTE