Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mbledhja e qeverisë do të bëhet në Shkodër
English

Mbledhja e qeverisë do të bëhet në Shkodër

Tiranë, 12 Janar NOA - Mbledhja e radhës e Këshillit të Ministrave e planifikuar për t'u mbajtur nesër në orën 11.00 në selinë kryeministrore në Tiranë, do të mbahet në Shkodër.

Burime zyrtare nga kabineti qeveritar i thanë sonte agjencisë NOA se mbledhja e qeverisë, do të mbahet në mënyrë të jashtëzakonshme dhe do t'i dedikohet situatës së përmbytjeve, nesër (e Mërkurë) ora 13.00, në sallën kryesore të mbledhjeve të Bashkisë së qytetit Shkodër.

Kjo është hera e parë që qeveria e zhvillon mbledhjen jashtë Tiranës.

e.r/NOA

KOMENTE