Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Durrës, gruaja 53-vjeçare denoncon burrin: Më dhunon sistematikisht
English

Durrës, gruaja 53-vjeçare denoncon burrin: Më dhunon sistematikisht

Durrës, 20 janar NOA - Një grua 53-vjeçare ka denoncuar në polici bashkëshortin e saj pasi pretendon se dhunohej prej tij sistematikisht.

H.N, ka mbërritur dje në ambientet e Komisariatit të Policisë së Durrës kur ka kryer një kallëzim në ngarkim të bashkëshortit të saj I.N., 55-vjeç, lindur në Tropojë e banues në lagjën Nr.13, Durrës.

Burime nga policia thanë se gruaja ka deklaruar para oficerëve të policisë se dhunohej në mënyrë sistematike nga bashkëshorti i saj.

Policia kreu materialet procedurale dhe plotësoi kërkesë-padinë për lëshimin e urdhrit të menjëhershëm të mbrojtjes. Materialet në ngarkim të 55-vjeçarit i kaluan për ndjekje Gjykatës së Rrethit Durrës.

k.k/NOA
KOMENTE