Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Përfunduan dyshimet, bëhet zyrtar njoftimi i ndarjes së çiftit Brangelina , Jolie dhe Pitt
English

Përfunduan dyshimet, bëhet zyrtar njoftimi i ndarjes së çiftit "Brangelina", Jolie dhe Pitt

Amerikë, 24 janar NOA - Angelina Jolie dhe Brad Pitt, çifti më joshës në botën e filmit, kanë vendosën të ndahen nga njëri tjetri: të dy, të cilët nuk janë të martuar, kanë nënshkruar një marrëveshje ligjore për të ndarë një pasuri e llogaritur në rreth 400 milionë dollarë dhe caktimin për kujdestarinë e gjashtë fëmijëve.

Lajmi publikohet nga gazeta "News of the World"

Sipas gazetës të dy kanë ndarë në pjesë të barabarta paratë dhe pronën, kujdestaria e fëmijëve është e përbashkët, edhe pse djemtë do të jetojnë me nënën e tyre.

Përgatitjet për ndarje në të gjitha aspektet e një divorci, kishin filluar në dhjetor kur Angelina shkoi në studion e një avokati të famshëm divorcesh në Los Anxhelos, por deri tani këto ishin thjesht zëra.

Dokumenti që shënon fundin e bashkimit u nënshkrua në fillim të janarit, citon gazeta.

Brad dhe Angelina, "Brangelina", siç i quajnë gazetat britanike, që ranë në dashuri në vitin 2004 kanë gjashtë fëmijë, tre të adoptuar (Maddox, Pax dhe Zahara) dhe tre fëmijët e lindur nga bashkimi i tyre (Shiloh dhe binjakët Knox dhe Vivienne).

KOMENTE