English

Victoria Beckham, ja si dukej kur ishte vetëm 18 vjeçe

Angli, 25 janar - Revista britanike "News Of The World" ka publikuar një foto të Victoria Beckham 35-vjeçare e cila është bërë në kohën kur ajo ishte vetëm 18-vjeçe.

Në këtë fotografi, e cila deri më tani asnjëherë nuk është publikuar, vajza me ambicie të mëdha ,Viktoria, nuk duket si dikush që do të bëhet një nga gratë më të famshme të botës. Miss Adams është fotografuar në një këmishë të bardhë të meshkujve. Fytyra topolake nuk ka asnjë grim të vendosur në fytyrë ... Megjithatë, pasi ajo është bërë një anëtare e grupit më të admiruar në botë, "Spice Girls", dhe u martua me lojtarin e futbollit, yllin David Beckham, Viki është "imponuar" publikut dhe është shndërruar në njërën nga ikonat e femrave më të bukura dhe më me stil në botë.

ipko/NOA

KOMENTE