Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bie helikopteri, raportohen tre të vdekur
English

Bie helikopteri, raportohen tre të vdekur

Berlin, 4 Shkurt NOA - Një helikopter amerikan u rrëzua pranë Viernheim, në jugperëndim të Gjermanisë, bëjnë të ditur burime zyrtare policore në Berlin.

Avioni ka rënë në orën 18:20 në një pyll përgjatë autostradës A67, midis Viernheim dhe Lorsch dhe tre personat që ndodheshin në bordin e helikopterit humbën jetën, deklaroi policia e Darmstadt.

a.k/NOA

KOMENTE