English

Zbulohet dashuria e re e Kledi Kadiut

Romë, 4 Shkurt NOA - Balerini i mirënjohur Kledi Kadiu ka shumë pak kohë që është ndarë nga e fejuar e tij Giorgia Surina por menjëherë ai duket se ka gjetur dikë tjetër e cila me sa duket e ka bërë për vete shqiptarin.

Kledi me sa duket është kapur nga paparacët e qytetit të Romës në një restorant mjaft të njohur atje në shoqërinë e një bukuroshe brune e cila quhet Francesca.

Të dy dukeshin mjaft të lidhur me njëri tjetrin dhe me sa duket ai ka gjetur një person me të cilin mund të kalojë mjaft mirë këtë periudhë.

Flitet se ajo është e dashura e re e balerinit shqiptar të "Amici"-t në Canale 5, i cili në mbrëmjen e këtij spektakli gjatë një prove u "ngacmua" nga një fanse e çmendur e tij.

Në këtë mbrëmje shqiptari poshtë këmishës së tij kishte veshur dhe bluzën e Romës të kapiten Totit duke shfaqur kështu preferencën e tij në futbollin italian.

r.b/NOA

KOMENTE