English

Jessica Alba nuk kënaqet me përpjekje që të duken si të saj

Majemi, 6 shkurt, NOA - Imitimi nuk është mënyra më e sinqertë ose për të bërë lajka për Jessica Alba.

Aktorja është shprehur së është vënë në dijeni nga disa faqe në interneti se një vajzë nga Kina i është nënshtruar kirurgjisë plastike që të ngjajë si Jessica për të rifituar të dashurin e saj.

Jessica është shprehur se asnjë njeri nuk duhet të ndërhyjë në pamjen fizike në këtë mënyrë. Ajo tha: "nëse një person të dashuron do të të dojë pavarsisht të gjithave".

Aktorja që do të luajë në filmin "Valentine's Day," ishte në një parti të premten me Hilary Swank, Taylor Lautner, Rob Lowe dhe shumë artistë të famshëm të tjerë.

f.sh/noa

KOMENTE