English

Putin jep shown e radhës

Siberi, 6 mars, NOA - Kryeministri rus, Vladimir Putin është i njohur për mbrojtjen që i bënë imazhit të tij në media. Çdo foto dhe imazh kontrollohet me imtësi para se të hidhet për publikim. Por ndonjë herë nuk mungojnë dhe fotot jo zyrtare të jetës së tij private, që hidhen nga zyra e shtypit në mediat ndërkombëtare.

Së fundi, kryeministri Putin ka vendosur të jap shown e radhës. Nuk bëhet fjalë për foto ku tregon muskujt e trupit, përkundrazi këtë herë është i veshur mirë.

Fotot reja paraqesin kryeministrin në një prej xhirove të tij në rajonin e Siberisë, ku Putin shfaqet duke kalëruar.

Sipas mediave ruse fotot mund të jenë bërë në 25 shkurt gjatë vizitës së tij në rajonin e Siberisë dhe në qytetin Abakan, 4.400 km larg Moska.

m.xh.NOA

KOMENTE