Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ylli i Mancester kapet me një bionde
English

Ylli i Mancester kapet me një bionde

Pas skandalit seksual që u përfshi lojtari i Uellsit Xhon Terry tashmë duket se po i vjen radha dikujt tjetër dhe bëhet fjalë pikërisht për lojtarin e Manchester United, Patrick Evra.

Lojtari i Manchester United është i martuar me Sandrën dhe ka një djalë 4 vjeë me emrin Lenny. Ai është kapur nga kamerat e një hoteli në orën dy të mëngjesit në praninë e një biondeje.

Vajza sië duket dhe në videon e regjistruar nga kamerat e sigurisë i ka dhënë një puthje në qafë lojtarit gjë e cila të lë të dyshosh mbi këtë ndodhi.

Menjëherë pas publikimit të tyre ka qenë vetë Evra i cili është munduar të përgënjeshtrojë këtë gjë duke thënë se ajo ishte hera e parë që e shikonte atë vajzë dhe ishte tepër rastësisht.

Pavarësisht nga kjo deklaratë e lojtarit ditët në vazhdim për të priten të jenë tepër të tensionuara.

r.b/NOA

KOMENTE