Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Futet në polici i armatosur: Allahu është më i madhi
English

Futet në polici i armatosur: Allahu është më i madhi

Duke përfituar nga dera e kazermës së karabinierëve e cila ishte e hapur 33 vjeçari maroken është futur në ambientet brenda saj i armatosur dhe duke bërtitur "Të gjithë jemi bijtë e Allahut, Allahu është i madh"

Pisa, Itali 10 Mars NOA - Është futur në rajoni e policisë në Pisa të Italisë, një burrë me origjinë nga Maroku, i cili ishte i armatosur.

Duke përfituar nga dera e kazermës së karabinierëve e cila ishte e hapur 33 vjeçari maroken është futur në ambientet brenda saj i armatosur dhe duke bërtitur "Të gjithë jemi bijtë e Allahut, Allahu është i madh".

Marokeni ishte i njohur nga policia vendase dhe për këtë akt ai u arrestua nga ata dhe tashmë po mbahet nën arrest nga autoritetet e vendit.

r.b/NOA

KOMENTE