Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Grupi i PS, vendos për bojkotin
English

Grupi i PS, vendos për bojkotin

Tiranë, 10 mars, NOA - Grupi Parlamentar i Deputetëve të Partisë Socialiste do të vendosë sot në lidhje me pjesëmarrjen në seancën e nesërme të votimit. Mbledhja e nisur pak minuta më parë do të marrë në shqyrtim dhe "sfidën" që mazhoraca i ka bërë opozitës për miratimin e një rezolute që ka të bëjë me heqjen e vizave.

Qëndrimi i Partisë Socialiste për rezolutën dhe bojkotin do të bëhet publik pas mbledhje se deputetëve të PS-së.

Në mungesë të kreut të PS-së, Edi Rama, mbledhja e grupit drejtohet nga kryetari i deputetëve të PS-së, Gramoz Ruçi.

m.xh/NOA

KOMENTE