Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, flet Felipe Melo
English

Juventus, flet Felipe Melo

Torino, 10 Mars NOA - Lojtari i Juventusit Flipe Melo ka dhënë një deklaratë për Tuttosport duke folur rreth së ardhmes së tij dhe të Juvetusit.

Braziliani ka hedhur poshtë të gjitha zërat që flasin për një largim të mundshëm të tij duke thënë se do ti qëndroj besnik ekipit të tij.

Krahas saj Melo shtoi dhe për skuadrën e Juventusit duke thënë se tashmë ata kanë një trajner shumë të mirë dhe duhet që stafi drejtues i ekipit të bëjë zgjedhjet e duhura në merkaton e ardhshme.

"Për të krijuar një ekip i cili do të konkurrojë Interin vitin e ardhshëm, na duhen të paktën tre lojtarë të tjerë të cilët mund të bëjnë diferencën në fushën e lojës", - theksoi Melo duke bërë një kërkesë ndaj drejtuesve të klubit.

Ai tha se krahas Diegos dhe Del Pieros Juventus, duhet të marrë lojtarë të tjerë të cilët të jenë në gjendje të ndihmojnë ekipin me individualitetet e tyre.

r.b/NOA

KOMENTE