Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Massa i gatshëm për sfidën e Formula 1
English

Massa i gatshëm për sfidën e Formula 1

Itali, 10 Mars NOA - Piloti i skuderisë së Ferrarit, Felipe Massa është shprehur tepër i gatshëm për fillimin e kampionatit të Formula 1 të këtij viti.

Piloti po pret me padurim rikthimin e tij në pistë pas aksidentit që pësoi vitin e shkuar në Hungari.

Me sa duket Massa ndihet mjaft mirë me makinën e tij të re dhe është tepër optimist për këtë sezon.

"Jam i gatshëm për këtë sfidë dhe ndihem në formë për fillimin e këtij kampionati", - deklaroi Felipe Massa duke shprehur gatishmërinë e tij dhe entuziazmin për fillimin e këtij kampionati.

Sipas pilotit, këtë kampionat të Formula 1, ai së bashku me shokun e tij të skuadrës Fernando Alonson, krijojnë një dyshe mjaft të fortë dhe do të jenë ndër pretendentët kryesorë të këtij sezoni.

r.b/NOA

KOMENTE