Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Napoli, Mazari vlerëson ekipin e tij
English

Napoli, Mazari vlerëson ekipin e tij

Napoli, 12 Mars NOA - Jemi në prag të ndeshjes së Napolit me Fiorentinën dhe ka qenë vetë trajneri i ekipit Valter Mazari i cili ka vlerësuar ekipi e tij për sa i përket lojës së zhvilluar nga ekipi i tij në këtë kampionat.

Mazari është shprehur mjaft optimist për sa i përket lojës së skuadrës dhe ka thënë se janë të pakta ekipet të cilat bëjnë lojën e skuadrës së tij.

Trajneri i Napolit krahas saj foli dhe për sfidën e ardhshme me Fiorentinën ku ka thënë se ajo do të jetë një garë tepër e vështirë pasi ekipi vjollcë pas eliminimit në Ligën e Kampionëve do të kërkojë të fitojë për të harruar këtë gjë.

Mazari gjithashtu ka bërë elozhe për sa i përket shpirtit të garës me të cilin lojtarët e tij futen në fushën e lojës dhe duhet thënë se kjo është ajo çka i bën të veçantë grupin e lojtarëve napolitan.

r.b/NOA

KOMENTE