Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fiorentina, në sulm për Kolarov
English

Fiorentina, në sulm për Kolarov

Firenze, 16 Mars NOA - Janë të shumta lëvizjet e merkatos tek skuadra e Fiorentinës ku orët e fundit flasin për një interesim të klubit në drejtim të lojtarit të Lazios Kolarov.

Ky interes për këtë lojtar nga klubi vjollcë, vjen si pasojë e një largimi të mundshëm të Vargas në merkaton e verës, pasi klubet që kërkojnë këtë lojtarë janë të shumtë dhe mbi të gjitha është skuadra e Juventusit e cila tashmë ka kontaktuar dhe me menaxherin e lojtarit për blerjen e tij.

Në qoftë se oferta e bardhë e zinjve ose e një klubi tjetër do të bindë stafin drejtues të klubit të Fiorentinës atëherë ata do të jenë të gatshëm për të marrë shërbimet e lacialit Kolarov.

Një lojtar tjetër i cili mund të largohet nga Fiorentina është dhe Kroldrup, ku dhe për të skuadra ka menduar për një zëvendësues dhe bëhet fjalë pikërisht për Munoz.

r.b/NOA

KOMENTE