Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Berluskoni i puth dorën Gedafit (Video)
English

Berluskoni i puth dorën Gedafit (Video)

Video: {youtube}DB48eJTfwCU{/youtube}

Libi, 28 Mars NOA - Nuk ka mjaftuar vetëm përgjumja në karrigen e rehatshme në samitin e Lidhjes Arabe në Libi, kryeministri Silvio Berlusconi është bërë protagonist i një tjetër veprimi që ka ngjallur interesin e mediave dhe nisjen e spekulimeve.

Në një bisedë me Gheddaf, Silvio Berluskoni ka parë të arsyeshme të përshëndesë kolonelin me një puthje dore.

Pas videos së hedhur në internet që ju e shihni dhe këtu, kanë vërshuar reagimet e para, të tilla si: A mund ta imagjinoni fjala vjen Obamën duke puthur dorën e udhëheqësit koreano-verior Kim Jong-il?

Koloneli Gheddafi konsiderohet kreu i një regjimi diktatorial shumë larg nga demokracia perëndimore.

e.r/NOA

KOMENTE