Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bombë në Athinë, një i vdekur dy të plagosur
English

Bombë në Athinë, një i vdekur dy të plagosur

Athinë, 28 Mars NOA - Një bombë ka shpërthyer këtë mbrëmje në Athinë, dhe paraprakisht thuhet se ka vrarë një person dhe ka plagosur dy të tjerë: një grua dhe një vajzë 10 vjeçe.

Bomba, shpërtheu në orën 23,50 me orën lokale, njoftoi për agjencinë NOA korrespondenti ynë në Athinë.

Eksplozivi ishte vendosur përpara Shkollës për trajnimin e zyrtarëve publikë në lagjen "Patision", që ndodhet ne perëndim të kryeqytetit.

a.k/NOA

KOMENTE