Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Komuna e Haraçinës
English

Njoftim nga Komuna e Haraçinës

Ju informojmë se sot, më 29.03.2010 (e hënë), kryetari i Komunës së Haraçinës Bastri Bajrami do të mbajë press konferencë në lidhje me diskriminimin që i ka bërë Qeveria kësaj komune, duke mos e futur në listën e komunave që duhet të marrin dëmshpërblim prej shtetit si pasojë e vërshimeve dhe katastrofave tjera natyrore.

Press konferenca do mbahe në selinë e Komunës së Haraçinës, në f.Haraçinë, me fillim në ora 13:00.

Ju mirëpresim!

Me respekt,

Shërbimi për Informim

Komuna e Haraçinës

KOMENTE