Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Del në ankand portreti i vetëm i Michael Jackson
English

Del në ankand portreti i vetëm i Michael Jackson

Los Anxhelos, 8 prill, NOA - Do të jetë së shpejti pjesë e një ankandi në internet, portreti i vetëm që ekziston nga ylli i popit, Michael Jackson.

Ky portret i tij u krijua nga piktori australian Brett Livingstone në vitin 1990 dhe mësohet se pikërisht ky piktor, ka qenë i vetmi, të cilin Jackson e ka lejuar që t'i bëjë një portret.

Portreti i realizuar në një dhomë të zbukuruar me Jacksonin duke mbajtur një libër në dorë me një xhaketë të zezë i është shitur biznesmenit japonez Hiromichi Saeki për 2.1 milionë dollarë në vitin 1990.

n.e/NOA

KOMENTE