Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mançini kërkon Vuçiniç
English

Mançini kërkon Vuçiniç

Angli, 8 Prill NOA - Roberto Mançini ka zgjedhur Mirko Vucinic. Ish tekniku i Interit kërkon të marrë shërbimet e sulmuesit malazez në skuadrën e tij të Manchester City.

Këtë lajm e ka konfirmuar e përditshmja angleze "The Sun" e cila gjithashtu thekson se ekipi është i gatshëm të ofrojë një shumë e cila kap vlerën e 24 milion sterlinave në drejtim të klubit të Romës.

Në garë për marrjen e kartonit të Vuçiniç janë dhe Manchester United dhe Arsenal, por sipas shtypit britanik City është konkurrentja kryesore, kjo pasi ata kanë shprehur disponueshmërinë ekonomike nga sheiku Mansour.

r.b/NOA

KOMENTE