Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Masturbohet para minoreneve
English

Masturbohet para minoreneve

Sorso, 8 prill, NOA - U ka kërkuar dy vajzave që t'iu afrohen dritareve të makinës së tij dhe sapo ato kanë vështruar përmes tyre, e kanë parë djaloshin 29-vjeçar që po masturbohej, duke i afruar në gjeste të turpshme.

Ka mjaftuar një gjest i tillë, që 29-vjeçari nga qyteti italian i Sorsos, me inicialet M.G, të ndalohet menjëherë dhe të çohet në mjediset e paraburgimit nga karabinierët, të cilët janë lajmëruar nga vajzat e lartpërmendura.

Akuza që rëndon ndaj tij, është jo vetëm ajo e ushtrimit të akteve të turpshme, por edhe e dhunës në mjedise publike dhe private.

n.e/NOA

KOMENTE