English

Hidhet nga kati i katërt, vdes 50 vjeçari

Tiranë, 9 prill, NOA - Një person ka vrarë veten duke u hedhur nga katërt i një pallati sot në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në rrugën "Don Bosko" në kryeqytet. Policia raporton se personi është Ago Preza, rreth 50 vjeç

Gazetari i NOA në vendngjarje raporton se personi në fjalë ka gjetur vdekjen menjëherë. Forca të shumta policie kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, të cilët kanë rrethuar zonën dhe po hetojnë për shkaqet.

Ndërkohë që ende nuk dihen motivet që e kanë detyruar personin të kryente këtë akt. Dyshohet se Preza ka qenë në gjendje të dehur.

m.xh/NOA

KOMENTE