English

Dështim tjetër i Mançester Junajtedit

Londër, 11 prill - Pas humbjes së javës së kaluar nga Çelzi dhe të mërkurën nga Bajern Mynih, Mançester Junajted sot është ndalur nga Blekburn ku ka luajtur vetëm barazim 0:0.

Tash Mançester Juanjted ka 73 pikë, një më pak se Çelzi që kryeson tabelën e klasifikimit, por që ka zhvilluar një takim më pak.

Deri në fund të kampionatit anglez në futboll kanë mbetur vetëm 5 javë. /rfe/

KOMENTE