Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sekuestrohen 160 kg marijuanë në Kapshticë
English

Sekuestrohen 160 kg marijuanë në Kapshticë

Kapshticë, 17 [prill, NOA - Plot 160 kilogramë lëndë narkotike e llojit marijuanë janë sekuestruar paraditen e sotme në pikën doganore të Kapshticës.

Lajmi konfirmohet për agjencinë e Lajmeve NOA nga agjentët e seksionit të antidrogës, të cilët pohojnë se kanë zhvilluar një operacion në kërkim të sasisë së konsiderueshme të drogës, bazuar në informacionet e marra paraprakisht në rrugë operative.

Më tej, mësohet se droga ishte fshehur në një makinë dhe kishte si destinacion Greqinë, ndërsa forcat policore arrestuan edhe tre persona, emrat e të cilëve për momentin nuk bëhen të ditur.

n.e/NOA

KOMENTE