English

LSI mbledh sot Komitetin Drejtues Kombëtar

Tiranë, 25 prill, NOA - Situata politike dhe përgatitja për zgjedhjet vendore janë temat që do të diskutohen sot në mbledhjen e Komitetin Drejtues Kombëtar të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Zyra e shtypit e LSI-së njofton se takimi me drejtuesit dhe anëtarët e forumit do të zhvillohet sot në orën 11:00 tek "Hotel Tirana".

"Qëllimi i këtij takim do të jetë situata politike që po kalon vendi, organizimi i LSI-së në kuadër të përgatitjes për zgjedhjet vendore, dhe roli i LSI-së në proceset integruese të vendit", sqaron zyra e shtypit e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

m.xh/NOA

KOMENTE