Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Federer: Zbavitem së tepërmi, nuk mendoj aspak dorëheqje
English

Federer: Zbavitem së tepërmi, nuk mendoj aspak dorëheqje

Angli, 13 Maj NOA - Roger Federer ka si qëllim që të vazhdojë sa më gjatë në karrierën e tij në sportin e tenisit dhe këtë fakt e ka pohuar vetë lojtari.

“Në këtë moment zbavitem së tepërmi duke luajtur dhe mendoj që të vazhdoj sa më shumë duke praktikuar këtë sport”, - këto ishin fjalët e zviceranit në një deklaratë të dhënë për BBC.

Sipas tij, momenti për të dhënë dorëheqjen nga ky sport, ende nuk ka ardhur pasi Federer ndihet tepër në formë dhe nuk ka aspak ndërmend të largohet.

r.b/NOA

KOMENTE