Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Adriano, dhurata për Ranierin
English

Adriano, dhurata për Ranierin

Romë, 17 Maj NOA - Me sa duket do të jetë pikërisht braziliani Adriano, dhurata për teknikun e Romës Klaudio Ranieri. Adriano aktualisht është në radhët e Flamengos dhe po flitet së tepërmi se në fund të sezonit ai mund të largohet.

Destinacioni i tij mund të jetë pikërisht Roma kjo pasi kryeqytetasit kanë shfaqur interes për të që në sezonin e shkuara dhe tashmë Rosela Sensi është duke punuar sërish për ta sjellë atë në Romë.

Vetë lojtari ka kërkuar se në rast largimi të ketë një pagë prej 3 milionë eurosh në vit dhe një gjë e tillë siç është pohuar nga drejtuesit e klubit të Romës mund të plotësohet për Adrianon.

r.b/NOA

KOMENTE