Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ekonomi - Çmimet E Naftës Ranë Në Hapje Të Tregjeve Në Nju Jork Për Shkak Të Euros Dhe Punësimit
English

Ekonomi - Çmimet E Naftës Ranë Në Hapje Të Tregjeve Në Nju Jork Për Shkak Të Euros Dhe Punësimit

NJU JORK, 4 qershor /ATSH-AFP/ - Çmimet e naftës patën një rënie të madhe sot në hapje të tregjeve në Nju Jork, pasi fuçia referencë ra me 2,68 dollarë duke arritur në 72,61 dollarë, në një treg të rënduar nga një rënie tjetër e euros dhe nga shifra zhgënjyese të punësimit në Shtetet e Bashkuara. /I.Pu.
KOMENTE