Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Manchester United mendon për Bastos
English

Manchester United mendon për Bastos

Angli, 5 Qershor NOA - Skuadra angleze e Manchester United është hedhur bindshëm në merkato ku krahas emrave të shumtë që janë përfolur, së fundmi ka spikatur ai i brazilianit Michel Bastos.

Bastos është 26 vjeç dhe luan në skuadrën franceze të Lionit. Duhet thënë se ka zhvilluar një sezon tepër të mirë në radhët e skuadrës së tij dhe pëlqehet shumë nga tekniku i përfaqësueses braziliane Dunga.

Vlera e tij rrotullohet në shifrën e 25 milionë eurove dhe me sa është bërë e ditur nga shtypi anglez “Red Devils”, janë të gatshëm për të hedhur një shumë të tillë në drejtim të skuadrës së Lionit.

r.b/NOA

KOMENTE