Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mihajloviç, zyrtarisht trajner i Fiorentinës
English

Mihajloviç, zyrtarisht trajner i Fiorentinës

Firence, 5 Qershor NOA - Tashmë është bërë dhe zyrtarizimi i teknikut Sinisa Mihajloviç në ekipin e Fiorentinës, ku pas largimit të Prandellit do të jetë pikërisht tekniku serb, i cili do të drejtojë skuadrën vjollcë.

“Objektivi ynë është arritja në katër ekipet e para të klasifikimit dhe për mendimin tim diçka e tillë do të realizohet”, - deklaroi Mihajloviç në konferencën e parë të shtypit si tekniku i Fiorentinës.

Sinisa, duket t’i ketë idetë tepër të qarta për sa i përket detyrës së tij më të re dhe është tepër i bindur se me ekipin e tij do të arrijë vendet e para të klasifikimit.

r.b/NOA

KOMENTE