Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh

LAJME NG VENDI KRYEMINISTRI BERISHA: OPOZITA TË PRANOJË OFERTËN PËR ZGJIDHJEN E KRIZËS POLLO: LIGJI PËR "NËNSHKRIMIN ELEKTRONIK", HAP NJË EPOKË TË RE NË HISTORINË E KOMUNIKIMEVE BIZNESI I KËRKON PARLAMENTIT MIRATIMIN E P/LIGJIT PËR GJYKATAT ADMINISTRATIVE PRIFTI: BIZNESI FRANCEZ TREGON INTERES PËR ENERGJINE NE SHQIPERI KËSHILLI I MANDATEVE VIJON DEBATIN PËR AMENDIMIN E RREGULLORES PARLAMENTARE SANTIXIS: BANKAT GREKE NË SHQIPËRI JANË TË SHËNDETSHME BERISHA: RRJETE KREDITIMI PËR INICIATIVAT VENDIMMARRËSE TË GRAVE MARREVESHJE BASHKEPUNIMI MES ATSH-se DHE RADIO TELEVIZIONIN E VATIKANIT META: SAMITI I SARAJEVËS, MBËSHTETJE UNANIME PËR LIBERALIZIMIN E VIZAVE PËR SHQIPËRINË DHE BOSNJEN PS PËRSHËNDET RIKONFIRMIMIN E PERSPEKTIVËS EUROPIANE TË BALLKANIT PERËNDIMOR NGA SAMITI I SARAJEVËS ZONJA E PARE, TEUTA TOPI, MBESHTET FEMIJET ME AFTESI TE KUFIZUARA NE PERPJEKJET E TYRE PER NJE JETE AKTIVE SOCIALE TOPALLI: GRUAJA, NJË AGJENTE E FORTË NDRYSHIMI BREGU: BRENDA KËSAJ VJESHTE, DO TË MERRET VENDIMI PËR LËVIZJEN E LIRË TË QYTETARËVE SHQIPTARË KUVEND-TOPALLI FTON OPOZITËN TË BASHKËPUNOJË PËR REFORMAT KUVEND/ BERISHA-OPOZITËS: TË BASHKËPUNOJMË PËR TË NGRITUR GODINËN E INTEGRIMIT RUÇI- BERISHËS: PLOTËSO DY KUSHTET E LËNA NGA BRUKSELI LAJME NGA BOTA URGJENT - SHBA: JAVËN E ARDHSHME VOTOHEN SANKSIONET PËR IRANIN BRITANI E MADHE - FLOTILJA - IZRAELITËT KANË SHPËRFILLUR MESAZHET PËR NDIHMË SHËNIM/ JAPONI - NAOTO KAN, MINISTRI I FINANCAVE QË NESËR MUND TË BËHET KRYEMINISTËR FLOTILJA - ABU MAZEN: NËNSHTETËSI PALESTINEZE PËR AKTIVISTËT JAPONI - NAOTO KAN MË FAVORITI PËR POSTIN E KRYEMINISTRIT GREQIA DO TË REDUKTOJË PRANINË USHTARAKE NË KOSOVË DHE PATRULLAT NË SOMALI BRUKSEL - RASMUSSEN: VENDET ANËTARE TË NATO-s TË MOS ZVOGËLOJNË BUXHETIN PËR MBROJTJEN TURQI - GUL: MARRËDHËNIET ME IZRAELIN NUK DO TË JENË MË SI MË PARË EGJIPT - LIDHJA ARABE: DO TË HEQIM BLLOKADËN NË GAZA ME TË GJITHA MJETET E NEVOJSHME /a.ke/
KOMENTE