Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Flash 2/Meta: Masa Të Vazhdueshme Në Ndihmë Të Biznesit Fason
English

Flash 2/Meta: Masa Të Vazhdueshme Në Ndihmë Të Biznesit Fason

IR META THA SOT, SE "ME DIALOG DHE MASA TË VAZHDUESHME NË NDIHMË TË BIZNESIT FASON MUND TË BËHET NJË SHTIM I KAPACITETIT TË KËTIJ BIZNESI". Z. META DHE MINISTRI I EKONOMISË, TREGTISË DHE ENERGJETIKËS, DRITAN PRIFTI ZHVILLUAN SOT NJË TAKIM ME PËRFAQËSUES TË FASONISTËVE. /m.m/
KOMENTE