Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent - Ekon - G20: Rimëkëmbja Ekonomike Më E Shpejtë Nga Parashikimet
English

Urgjent - Ekon - G20: Rimëkëmbja Ekonomike Më E Shpejtë Nga Parashikimet

BUSAN (Koreja e Jugut), 5 qershor /ATSH-AFP/ - Ministrat e Financave dhe kryebankierët e vendeve të G20-s gjykojnë se ''ekonomia botërore vazhdon rritjen më shpejt nga të gjitha parashikimet'', doli sot nga një komunikatë e përbashkët pas takimit dyditor në qytetin koreanojugor të Busanit./ a.jor.
KOMENTE