English

Rama: Jemi gati të merremi vesh për të mirën e vendit

Tiranë, 11 qershor, NOA – Kryetari i Partisë Socialiste deklaroi sot se opozita është e gatshme për të arritur një marrëveshje në të mirë të vendit. Në një bashkëbisedim me gazetarët, Rama ka theksuar se është e nevojshme që mazhoranca të tregojë përgjegjësinë e saj duke pranuar kompromis.

“Jemi gati vendit, për transparencën e vendit dhe vizat që nuk duhet të pengohen nga kutitë e mbyllura”.

Ai u shpreh se opozita është e gatshme për çdo kompromis që i hap rrugën transparencës.

m.xh/NOA (vijon..)

KOMENTE