Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Afrikë e Jugut 2010, alarm për Rooney, probleme në kavilje
English

Afrikë e Jugut 2010, alarm për Rooney, probleme në kavilje

Afrikë e Jugut, 15 Qershor NOA - Lajme jo të mira për teknikun italian të Anglisë Fabio Kapelo, ku pas King senca stërvitore e përfaqësueses ka sjellë të dëmtuar dhe sulmuesin kryesorë të tyre Wayne Rooney.

Lojtari i Manchester United ka qëndruar jashtë loje për shkak të një problemi ë kishte në kaviljen e tij.

Krahas tij në fushën e stërvitjes nuk ka qenë i pranishëm as mbrojtësi i krahut Ashley Cole por, të dy lojtarët pritet, që në ndeshjen me Algjerinë të jenë rikuperuar plotësisht dhe të jenë nën urdhrat e Kapelos.

r.b/NOA

KOMENTE