Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Afrikë e Jugut 2010, Zidane kritikon Domenech
English

Afrikë e Jugut 2010, Zidane kritikon Domenech

Afrikë e Jugut, 15 Qershor NOA - Barazimi pa gola i cili u arrit nga përfaqësuesja e Francës në ndeshjen me Urugain nuk ka lënë të kënaqur as ish lojtarin e francezëve Zinedine Zidane.

“Nuk u pa një ndeshje skuadre por, thjesht aksione me iniciativë nga lojtarë të veçantë. Franca duhet të stërvitet më shumë në lojën në grup”, - këto ishin fjalët e Zidane i cili ka kritikuar lojën e drejtuar nga tekniku Domenech.

Ai gjithashtu i ka bërë thirrje teknikut francez të lërë mënjanë egon e tij dhe të punojë sa më shumë me skuadrën.

“Nuk dëshiroj të shoh një ndeshje tjetër si ajo me Urugain”, - përfundoi Zidane.

r.b/NOA

KOMENTE