Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bleu një TV 50 polësh për Botërorin, arrestohet trafikanti i kokainës
English

Bleu një TV 50 polësh për Botërorin, arrestohet trafikanti i kokainës

Torino, 14 Qershor NOA - Me të ardhurat që kishte përfituar nga shitja e kokainës bleu një televizor 50 polësh dhe kjo vetëm për të parë Botërorin. Çdo gjë nuk shkoi siç ai kishte menduar, pasi agjentët e antidrogës i prishën programin duke e arrestuar atë.

Djaloshi 35 vjeçar me origjinë nga Bregu i Fildishtë, përfundoi në pranga pasi u kap me një sasi prej 1 kilogrami të lëndës narkotike kokainë, e cila kishte vlerën e 100 mijë eurove.

Ai dyshohet të jetë furnizuesi kryesor i pothuajse të gjithë tregtarëve të drogës në periferi të Torinos. Në shtëpinë e tij autoritetet sekuestruan 17 paketime të tjera të cilët ishin të destinuar në trafikantë të tjerë.

r.b/NOA

KOMENTE