Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Flash 1/Berisha:Programi I Qeverisë Për Rritjen E Rrogave Dhe Pensioneve, Realitet Brenda Tre Javëve
English

Flash 1/Berisha:Programi I Qeverisë Për Rritjen E Rrogave Dhe Pensioneve, Realitet Brenda Tre Javëve

BËHET REALITET. DEKLARATA E KRYEMINISTRIT U BE GJATË MBLEDHJES SË SOTME TË GRUPIT PARLAMENTAR TË PD-së./a.s//n.m/
KOMENTE