Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Flash 4/Berisha: Shqipëria Ka Një Stad Të Admirueshëm
English

Flash 4/Berisha: Shqipëria Ka Një Stad Të Admirueshëm

DHE SHUMË SHPEJT DO TË NJIHENI ME NJË RAPORT NDËRKOMBËTAR, I CILI E BËN EKONOMINË SHQIPTARE REFERENCË PËR SUKSESIN DHE ZHVILLIMIN E QËNDRUESHËM DHE KJO ËSHTË MERITË E REFORMAVE TË QEVERISË. ËSHTË E DHIMBSHME KUR SHOH OPOZITËN NGA MËNGJESI DERI NË DARKË, QË FLET PËR BORXHIN ME TË NJËJTËN URREJTJE, SI FLITEJ DIKUR PËR KAPITALIZMIN./a.s//n.m/
KOMENTE