Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Flash 5/ Berisha : Borxhi Publik Eshte Ulur Nga 72%, Ne 59 %
English

Flash 5/ Berisha : Borxhi Publik Eshte Ulur Nga 72%, Ne 59 %

RXHI PUBLIK NE 2005 ISHTE 72 E PBB-së, NDËRSA SOT, AI ËSHTË NE 59 % TE PBB-së. "BORXHI I SHQIPERISE ËSHTË NJË NGA BORXHET ME TE MIRA QE EKZISTOJNE, PASI PJESA DERRMUESE E TIJ, RRETH 60 %, ESHTE NE LEKE DHE PJESA TJETER, NE KREDI TE BUTA, OSE MJAFT E FAVORSHME NGA INSTITUCIONET NDERKOMBETARE", THA AI./a.s//n.m/
KOMENTE