Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Manchester United, Berbatov për të sjellë Dzekon
English

Manchester United, Berbatov për të sjellë Dzekon

Angli, 15 Qershor NOA - Dimitar Berbatov do të jetë lojtari kyç i cili mund të sjellë sulmuesin boshnjak, Edin Dzeko, në radhët e skuadrës së Manchester United.

Bomberi i Volfsburgut pëlqehet së tepërmi nga trajneri i “djajve të kuq” Sir Alex Ferguson dhe ai ka shprehur dëshirën e tij për ta pasur lojtarin pjesë të skuadrës.

Diçka e tillë sipas drejtuesve të United po përpiqet të realizohet dhe nëpërmjet një shkëmbimi ku pjesë e marrëveshjes pritet të jetë pikërisht Dimitar Berbatoiv.

Në rast se oferta e tyre nuk do të pranohej atëherë opsioni tjetër mban emrin e Luis Suarez, 23 vjeçari i cili luan në radhët e Ajaksit.

Ky i fundit në një deklaratë të dhënë për mediat vendase ka pohuar se do të largohej nga Ajaksi në rast se destinacioni tjetër do të ishte Barcelona ose Manchester United.

r.b/NOA

KOMENTE